10 сентябрьдә 09.30 сәгатьтә “Татар-информ” мәгълүмат агентлыгында агымдагы санитар-эпидемиологик хәлгә багышланган матбугат конференциясе узачак

2021 елның 9 сентябре, пәнҗешәмбе

Чарада Кулланучылар хокукларын яклау һәм кешенең имин тормышы өлкәсендә күзәтчелек буенча федераль хезмәтнең (Роспотребнадзор) Татарстан Республикасы буенча идарәсе җитәкчесе Любовь Авдонина һәм Төп штаттан тыш баш эпидемиолог һәм сәламәтлек саклау министрлыгының иммунопрофилактика буенча белгече Дмитрий Лопушов катнашты.

«Татар-информ» мәгълүмат агентлыгы сайтында матбугат конференциясенең  онлайн-трансляция оештырылачак.

Массакүләм мәгълүмат чаралары вәкилләре һәм барлык теләүчеләр үзләренең сорауларын WhatsApp мессенджерында +7 (927) 037-91-10 номерына һәм pr@tatar-inform.ru электрон адресына алдан җибәрә ала.Шулай ук теләүчеләр сорауларын онлайн-видеога комментарийларда бирә ала. ММЧ күрсәтү сорала.

ММЧ аккредитацияләү түбәндәге электрон почта аша уза: pr@tatar-inform.ru.