"Яңа гасыр" телеканалында "Җиңү балкышы" телемарафонын үткәрүгә багышланган матбугат конференциясе

2015 елның 4 марты, чәршәмбе
Иртәгә, 5 мартта 14:00 сәгатьтә "Татар-информ" мәгълүмат агентлыгында "Яңа гасыр" телеканалында "Җиңү балкышы"  телемарафонын үткәрүгә багышланган матбугат конференциясе узачак.
Матбугат конференциясендә катнашучылар:
Фазлыева Ләйлә Ринат кызы - ТР Президенты ярдәмчесе
Вәлиева Әлфия Фоат кызы - "АК БАРС СОЗИДАНИЕ" хәйрия фонды директоры
Айтуганова Миләүшә Ләбиб кызы - ОАО "Яңа гасыр" ТРК" генераль директоры урынбасары - ТВ баш продюсеры
Шуны искәртәбез, 9 мартта "Яңа гасыр" телеканалында туры эфирда "Җиңү" акциясенә багышланган телемарафон үткәреләчәк. Хәйрия эше сораулары буенча Республика советы "Ак Барс Созидание" Хәйрия фонды белән бергә Татарстан Республикасында 1941-1945 еллар Бөек Ватан сугышында Җиңүнең 70 елллыгын билгеләп үтү уңаеннан Бөек Ватан сугышы ветераннары һәм тыл хезмәтчәннәренә ярдәм итү өчен "Җиңү" акциясен игълан итте.