2015 елның 19 гыйнвары, дүшәмбе

2015 елның 20 гыйнварында сәгать 13 00 Республика матбугат һәм массакүләм коммуникацияләр агентлыгы брифинг-залында “РФ территориясендә хезмәт эшчәнлеген башкаручы чит ил гражданнарының хокукый халәте турында Закончылыкка үзгәрешләр кертү” темасына пресс-конференция үтәчәк.

Чарада Татарстан Республикасы Хезмәт, халыкны эш белән тәэмин итү һәм социаль яклау министрлыгы, Татарстан Республикасы Мәгариф һәм фән министрлыгы, Татарстан Республикасы буенча Федераль миграция хезмәте идарәсе һәм Татарстан Республикасында кеше хокукы буенча Уполномоченный Аппараты вәкилләре катнашачак.